Vytvoření originální kuchyňské linky nebylo nikdy lehčí!

Moderní kuchyně mají svůj styl, který upřednostňuje jednoduchost, hladká dvířka a rovné linie. Představitelem této kategorie je i kuchyně AGÁTA.

Jedná se o rozsáhlou řadu, která svou variabilností a funkčností uspokojí každého zákazníka. V této řadě najdete moduly, nebo-li jednotlivé skříňky, které si poskládáte sami tak, jak Vám se to bude nejlépe hodit. Vytvoření originální kuchyňské linky nebylo nikdy lehčí!

Kuchyně AGÁTA je vyrobena z kvalitní laminované DTD tl. 16 mm v moderním barevném provedení – kombinace barev akát a béžová. Spodní skříňky jsou vždy v barvě AKÁT, u horních skříněk můžete volit mezi barvou AKÁT či BÉŽOVÁ. Je tak zcela na Vás, zda si vytvoříte kuchyňskou linku jednobarevnou či v moderní kombinaci dvou skvěle se doplňujících barev.

Horní i spodní skříňky si můžete vybrat z jednodveřových a dvoudveřových. Horní jsou ještě v nabídce výklopné a spodní zásuvkové. Skříňky jsou vyráběny v různých rozměrech, což umožňuje jednoduché sestavení celé kuchyňské linky.

Moderní vzhled celé kuchyně podtrhují i stříbrné dvoubodové úchyty!

Montáž této kuchyně je opravdu jednoduchá a to díky „vychytávkám“, kterými výrobce tuto kuchyň vybavil. Horní skříňky mají výškově stavitelné závěsy, pro vyladění skříněk. Panty dvířek jsou regulovatelné ve 3 rovinách, pro komfortnější vyladění dvířek.

Nevíte si rady se sestavením Vaší kuchyně? V rámci nadstandardní péče o naše zákazníky a příznivce jsme připravili jedinečnou příležitost. Sestavíme Vám trojrozměrně působící nákres Vámi vybrané kuchyně. To vše zcela zdarma a nezávazně. S tímto 3D návrhem budete mít lepší představu o své nové kuchyni!