Stojan na TV jako základ úspěšné prezentace

Pro úspěch celého projektu někdy stačí doslova maličkost – například komfortní a stabilní umístění TV do praktického stojanu, upraveného přesně pro vaše potřeby. Potřebujete zaujmout publikum i v zadních řadách? Vsázíte na osobitý přístup a rádi byste monitor nebo obrazovku natočili tam, kde je to právě nejvíce potřeba? Komfortní držáky na TV vám se vším pomohou a navíc vypadají opravdu skvěle.

Kvalitní TV stojany a televizní stěny pro komerční využití si v kancelářích a firmách nacházejí své místo stále častěji. Zvláště je oceníte ve chvíli, kdy se místa pořádání prezentací a konferencí často stěhují. Díky nim nemusíte spoléhat na mnohdy pofidérní kvalitu „místního“ zařízení a v klidu si přivezete svoje vlastní.

 

Vyznejte se ve stojanech na TV

Pro menší prezentace a kolektivy doporučujeme příruční lehké stojany, které neváží ani jeden kilogram a unesou více než deset kilogramů. O něco větší zátěž zvládají pojízdné stojany, pro maximální stabilitu pak doporučujeme stojany statické. Které odolají i manipulaci poněkud nešikovných kolegů. V obou případech navíc doporučujeme připlatit si za mechanismus umožňující natočení obrazovky přesně tma, kam zrovna potřebujete.

Nevíte si rady s výškou? Zvolte takový stojan na TV, kde můžete tuto veličinu bez problémů regulovat a to buď manuálně nebo díky prakticky zabudovaným elektromotorkům. Vždyť proč se pracně namáhat tam, kde stačí stisknout jediné tlačítko?

Využijte výhodné ceny přímo od dodavatele

Mohlo by se zdát, že všechna tato řešení budou neúnosně drahá. Ale není tomu tak, pokud vsadíte na specialistu. Společnost Fiber Mounts s.r.o. je autorizovaným dovozcem mnoha známých značek stojanů a držáků na TV. Svou důvěru jí svěřily špičky ve svém oboru jako Edbak, Fiber Novelty, NB nebo Chief. K dispozici je maloobchodní i velkoobchodní prodej stejně jako nízké ceny díky nákupem přímo od výrobce. Veškeré zboží je pak navíc skladem s dobou dodání do dvou dnů! V e-shopu si tedy umí poradit i s nenadálými situacemi tak, aby vaše spokojenost byla vždy maximální!