Užijte si léto naplno – ve zdraví!

Léto přináší spoustu možností relaxace a zábavy. Abychom si mohli naplno užívat všech krásných dnů a zasloužené dovolené, ať už v Česku či za hranicemi naší vlasti, musíme být v perfektní zdravotní kondici. Hodně pomůže úprava životního stylu. Odlehčete organismu změnou jídelníčku, dodržujte pitný režim, hýbejte se a v neposlední řadě nepodceňte prevenci. Všechna tato opatření vám pomohou předejít nebo alespoň minimalizovat případné komplikace.

 

Nepodceňte prevenci

Ruku na srdce – kdo z vás pravidelně navštěvuje lékaře? Velká většina bohužel řeší zdravotní problémy až v okamžiku, kdy se objeví. To už však může být pozdě. Právě včasné podchycení příznaků je totiž stěžejním faktorem pro úspěšnost léčby. V současné době dochází k dramatickému nárůstu civilizačních chorob – cukrovka, rakovina či obezita se řadí mezi nemoci, na které dnes umírá čím dál více lidí. A Česká republika není žádnou výjimkou, spíše naopak, patří jí nelichotivé přední příčky světových statistik. Nenechávejte proto nic náhodě a vypravte se zjistit, jak na tom jste zrovna vy.

 

Zjistěte, jak na tom jste

Utvořit si celkový obrázek o vašem zdravotním stavu můžete bez toho, abyste museli obíhat nejrůznější ordinace, podstupovat nepříjemné odběry krve a týdny čekat na výsledky. Technika jde stále dopředu a tak má dnes medicína k dispozici nejrůznější přístroje, pomocí kterých lze diagnostiku zdraví provádět. K jedněm z těch nejmodernějších patří bezpochyby Metatron Hunter. Ten přesně, rychle a bezbolestně odhalí příčinu zdravotních problémů, jako jsou paraziti, viry, bakterie či patogeny, ale navíc také umí najít původ nemoci až na úrovni genomu a objevit skrytá stádia onemocnění.

 

Buďte o krok napřed

Kromě moderních metod nachází čím dál častěji uplatnění také metody tradiční čínské medicíny, jako je například iridologie neboli diagnostika z oční duhovky a diagnostika z jazyka. Tyto alternativní metody vychází z toho, že naše tělo funguje jako propojený celek. Stav našich orgánů se tak promítá v našich očích i na jazyku, které představují vlastně takovou „výkladní skříň“ našeho organismu. Pomocí nich lze odhalit chorobné stavy od těch

akutních až po zhoubné, i rozpoznat potenciál pro vznik choroby. Tak buďte před zdravotními obtížemi o krok napřed, ať si můžete bezstarostné léto užívat naplno!