Výhody hliníkových pergol

Práce na jedno odpoledne i libovolné možnosti rozšířené zastíněné plochy – to všechno nám mohou nabídnout moderní hliníkové pergoly. Obejdou se bez betonových základů, zdlouhavého studování návodů i stavebního povolení. Stačí si jen vybrat ten správný typ pro vaši zahradu.

Díky svému vzhledu zapadnou zahradní hliníkové pergoly skutečně kamkoliv. Hliník je lehký, ale zároveň pevný a snadno tvarovatelný. Na své si tedy přijdou vyznavači minimalismu i milovníci zdobného stylu zabíhajícího hluboko do historie. Odolné polykarbonátové zastřešení si pak bez problémů poradí s jakýmkoliv rozmarem počasí a postará se o dlouhou životnost a užitnost pergoly. Vy se tak budete moci dlouho těšit z optimálního rozložení světla a stínu i během těch nejslunečnějších dní.

 

Všechny výhody na jednom místě

Hliníkové zimní zahrady s posuvnými stěnami pak na vaši zahradu přinesou vzdušnost a eleganci pergoly kombinované s komfortním a příjemným posezením i během zimních měsíců. Jednoduchá manipulace s posuvnými panely umožňuje plynulý přechod mezi pergolou a zimní zahradou během několika vteřin.

Hliníkové pergoly i zimní zahrady jsou k dostání v klasickém i populárním stavebnicovém provedení, díky němuž si vlastní doplněk zahrady postavíte snadno za jedno odpoledne. Budete k tomu potřebovat jen ochotného kamaráda a základní sadu kutilských pomůcek (především šroubovák).

Ať už zvolíte celoroční komfort nebo „pouze“ hliníkové pergoly se stíněním, vždy si můžete být jisti vysokou kvalitou a precizní provedením v případě, že nakoupíte v e-shopu HOBBYTEC.CZ. Právě tady budete mít jistotu nejširšího výběru příslušenství pro dům a zahradu v ČR s přihlédnutím k individuálním přáním a potřebám zákazníků. Pokud tedy v průběhu používání pergoly zjistíte, že by bylo třeba zastíněný prostor trochu rozšířit, jednoduše přikoupíte další a obě stavby snadno spojíte k sobě. Můžete tak získat prakticky neomezeně velký komfortní prostor pro příjemné trávení léta ve svěží náruči vaší zahrady.