Svítidla, kterými můžete vtisknout jedinečnou podobu

Slyšeli jste už o nástěnných lampách, jež se zcela přizpůsobí vašim představám o designu a harmonii? Nechcete být závislí na omezené nabídce obchodů, a vytvořit si efektivní a plně funkční svítidlo zcela podle svých představ? Pak vás sádrová svítidla z e-shopu Osvetleni.com zaručeně nadchnou.

 

Maximální harmonie prostoru a odpočinek pro oči

Nepřímé osvětlení je v moderně rozvržených bytech stále více populární. Zatímco se světlo jemně a měkce rozlévá do prostoru nejčastěji z horní nebo spodní strany svítidla, naše oči nejsou přímo konfrontovány s jeho jasem, a dokáží efektivně odpočívat. Toto osvětlení je využíváno zejména na chodbách, ložnicích a v odpočinkových zónách v obývacím nebo dětském pokoji.

Netradiční svítidla ze sádry jsou vhodná právě pro takové nepřímé osvětlení. Dodávají se v bílé barvě, ale díky poréznímu povrchu s vysokou přilnavostí mohou získat prakticky jakoukoli podobu. Můžete je natřít stejnými barvami jako okolní zeď, polepit tapetou nebo využít svou kreativitu a fantazii a vytvořit si vlastní originální design třeba díky akrylovým barvám. Vše je povoleno a na funkčnost svítidla nemají tyto kosmetické úpravy vliv.

Originální svítidla pro vaše bydlení

Nejde ale o jedinou designovou vychytávku, kterou v e-shopu Osvetleni.com najdete. Zdejší sortiment totiž nestaví na notoricky známých značkách dostupných v každém hobbymarketu, ale na unikátních u nás málo známých výrobcích osvětlení ze všech koutů světa. Nosnými prvky nabídky jsou svítidla značek MAXlight a 4Concepts, ale nechybí ani další kvalitní produkce.

Zdejší odborníci se zabývají prodejem osvětlení již od roku 1994. Rádi vám proto pomohou vybrat to nejlepší svítidlo přímo na míru vašemu interiéru. Stačí prolistovat katalogy a vybrat si z pestré nabídky. Budete překvapeni, jak báječný svět originálních a především funkčních svítidel se před vámi otevře!