Švýcarské hodinky Tag Heuer uspokojí i nejnáročnější klienty

Hodinky už se dávno nenosí proto, abyste věděli, jaký je čas. Mají jiný účel. Ukazujete jimi svou osobnost, představují módní doplněk a nezřídka také vypovídají něco o majiteli. Chcete například na první pohled ukázat, že si potrpíte na kvalitu? Pak sáhněte po švýcarských hodinkách.

Člověk, který hodinky sám nenosí a nikdy se o ně nezajímal, možná rozdíl nepozná. Ti, co jsou v daném tématu aspoň trošku kovaní, však kvalitu rozpoznají na první pohled. Poctivé provedení je znát na materiálech, designu i nadstandardních funkcích. A přesně tím se vyznačují i švýcarské hodinky značky Tag Heuer.

 

150letá tradice ze Švýcarska

Kde se vyrábí ty nejlepší hodinky? Ve Švýcarsku. Právě odsud pochází i značka Tag Heuer, za níž stojí 150letá tradice na trhu. Za tu dobu už si stihli vybudovat pěkné know-how i základnu zákazníků. Na druhou stranu, nelze říct, že by byly jejich hodinky stále stejné. Přichází s novými a novými inovacemi i dalšími kolekcemi.

Vášeň společnosti spočívá v motoristických sportech. Ostatně, Tag Heuer je oficiálním časoměřičem hned několika prestižních závodů. Mezi jejich ambasadory patří známí herci, fotbalisté, ale i cyklisté. Firma se angažuje rovněž v potápění a jachtingu. Jestli tedy milujete sporty, právě jste našli hodinky, které vám padnou jako ulité.

 

Jakou kolekci zvolíte vy?

Jste-li závodníci a milujete-li rychlá auta, bude se vám zamlouvat kolekce Carrera. Ano, byla vytvořena na počest automobilového závodu Carrera Panamerica, který je právem považován za nejnebezpečnější závod na světě. Kolekce Carrera oslavuje všechny, co se nebojí výzev. Jste to právě vy?

Kolekce Aquaracer je tady pro ty, co rádi závodí i v podmořském světě. Chodíte se potápět? Kvalitní hodinky Aquaracer vydrží i extrémní hloubky, jsou určené dokonce profesionálním potápěčům. Protože to, že aktivně sportujete, rozhodně neznamená, že byste museli ztrácet eleganci.

Tag Heuer je prémiová značka. Na druhou stranu takové hodinky jsou investicí častokrát na celý život.