Tandemový seskok bez agentury je cesta jistoty

Při hledání nového zážitku se lidé obracejí na slevové portály, kde se snaží objevit něco nového, neokoukaného a navíc za skvělé peníze. Nabídka slevových portálů a agentur podobného ražení vám však nenabídne vždy to nejlepší z trhu, spíše se orientují na společnosti a provozovatele, co se snaží trochu vydělat. Dokážete si potom představit úroveň nabízených služeb. Pokud se tedy někde objeví tandemový seskok sleva, pečlivě prozkoumejte, kdo jí nabízí a zda se neskrývá za službou někoho jiného. Agentury si dokonce navyšují cenu.

 

Tandemový seskok padákem u profesionálů

Tandemový seskok padákem pod zastřešením skutečně profesionální společnosti je jistotou skvělého zážitku. Takový profesionál je úzce spjat s jedním letištěm, kde se služby nabízí pod vedením zkušených parašutistů. Ti za sebou mají výcvik ze zahraničí a mohou se pochlubit tisícovkami zdařilých seskoků. Když už se rozhodnete pro tento typ zážitku, vždy se snažte vstoupit na nejbezpečnější půdu. Kromě toho vám nabídnou seskok z vyšší výšky, čímž se celý zážitek umocní. Od toho se samozřejmě odvíjí i cena. Pokud někdo nabízí seskok z větších výšek, cena se samozřejmě zvedá, ale cena za jeden metr snižuje.

 

Tandemový seskok s rysem agentury

Agenturní tandemový seskok  se většinou pořádá na méně známých místech a odlehlých lokalitách. V nabídce jsou pak pouze seskoky z nižších výšek. Velmi často se stává, že se na svém webu chlubí provozováním tohoto zážitku na více než jednom letišti. Pokud se setkáte s informací, že si můžete vybrat jedno z deseti letišť, jedná se vždy o agenturu. Kromě toho nabízejí i jiné zážitky, které se seskokem vůbec nesouvisí. Buďte při výběru provozovatele obezřetní. Každá seriózní společnost by v ceně seskoku měla nabízet seskok s instruktorem, zapůjčení veškerého vybavení s kombinézou a samozřejmě i zaplacené letištní poplatky společně s funkčním úrazovým pojištěním pro případ jakékoliv komplikace.