Tepláky a mikiny jsou tím nejpohodlnějším, co si na sebe můžete obléknout

Tepláky už dávno nejsou pouze výsadou atletických oválů a sportovních hal. Dnes je bez ostychu a hanby můžete obléknout na téměř jakoukoliv příležitost. Pohodlí, které jejich nošení nabízí, je nenahraditelné a i z hlediska módy a stylového oblékání jsou zajímavým kusem oblečení.

 

Tepláky nejsou jen pro sportovce

Že si tepláky obléknete doma, když přijedete z práce, na tom není nic zvláštního. Také na cestu pro zapomenuté položky na nákupním seznamu a při vaší oblíbené sportovní aktivitě jsou zcela přirozené. Napadlo vás ale vzít si kalhoty na párty? Na návštěvu či do kina? Klidně se tomuto trendu podvolte. Tradiční pánske teplaky se dnes vyrábí v mnoha různých provedeních, která přímo vybízí k odvážným kombinacím.

Některé kusy tepláků dokonce vypadají natolik formálně, že se nemusíte obávat je v kombinaci se svetrem, košilí nebo dokonce sáčkem obléknout jako součást vašeho smart casual outfitu. Dobře vypadají také s džínovou bundou. K teplákům obouvejte pohodlné tenisky, v každém případě se vyvarujte formální obuvi.

 

Nejsou tepláky jako tepláky

Při výběru tepláků, ať už v obchodě, či ve vašem vlastním šatníku, přistupujte podobně jako k jiným kalhotám. Každé z nich mají svůj účel. Sportovní tepláky z funkčních materiálů si ponechte na sportování, pro běžné nošení se více hodí bavlněné. Čím více formální akci se v teplákách hodláte zúčastnit, tím méně barev a méně výrazných vzorů hledejte.

 

Kombinujte tepláky s mikinou

K teplákům se skvěle hodí také stylové pánske mikiny . Společně vyzdvihují to, proč tepláky vlastně nosíme. Jsou maximálně pohodlné. V teplákách a mikině vydržíte fungovat celý den, přičemž vás oblečení nikde netlačí, neškrtí a nepřekáží vám. Svojí mikinou můžete vyjádřit podporu svému oblíbenému sportovnímu klubu či značce. Pokud netoužíte po výrazných vzorech a logách, sáhněte po decentnějších mikinách v jednobarevném provedení. Takové elegantní mikiny můžete obléknout i tam, kde se po vás vyžaduje smart casual styl.