Tipy na letní romantiku v přírodě

Léto je ideálním ročním obdobím, kdy můžete vyrazit s partnerem do přírody a užít si romantiku, vzrušení a zároveň i malé dobrodružství, které vám při vzpomínce vykouzlí úsměv ještě v zimě. Inspirujte se tipy, co podniknout a jak si léto užít naplno.

 

Udělejte si piknik

Skvělým nápadem, jak strávit čas v přírodě je piknik. Je na vás, zda si uděláte piknik třeba na vlastní zahradě, kde si připravíte pochoutky na grilu. Potřebujete jen suroviny k vaření, gril, dřevěné brikety pro snadnou práci s grilem a taky něco dobrého na pití. Rozhodně se nemusí jednat o složité a náročné pokrmy. Při pikniku jde spíše o to, pobavit se, odpočinout si a užít si legraci. Na piknik můžete vyrazit také do lesa, do parku nebo k vodě. Vybírejte takové jídlo, ze kterého se nepřejíte a které bude spíš lehké a osvěžující.

 

Najděte si klidné a tiché místo v soukromí

Při výběru místa, kde strávíte chvíli se svým partnerem, si vybírejte klidné a soukromé útočiště, kde se budete věnovat jen sami sobě. V parku často potkáte běžce, lidi, kteří venčí své čtyřnohé mazlíčky a také děti, kteří si zde hrají. Vyberte raději palouček v lese nebo třeba zátočinu u vody, kde budete opravdu jen sami.

 

Nezapomeňte na deku

Jednou z nejdůležitějších součástí vašeho romantického zážitku je deka. Nezapomeňte si ji přibalit s sebou. Z deky se můžete dívat na hvězdy, zabalit se do ní, pokud vám bude zima a také si sednout na kamenný ochoz nebo na trávu. Výhodou deky je i to, že se pod ni můžete schovat, a co se děje pod dekou přece nikdo nevidí.

 

Zkuste vyhlídku nad městem

Mezi oblíbená místa milenců patří také vyhlídky. Najděte vyhlídku nad vaším městem, nebo si vyberte kopec nad vaší vesnicí. Tady můžete sedět a povídat si klidně až do rána. Nebojte se milovat pod noční oblohou nebo se alespoň mazlit, hlavně když kolem široko daleko nikdo není. Uvidíte, že na tento nový zážitek jen tak nezapomenete.

 

Přespěte až do rána

Pokud chcete spát pod širákem, tak si vyberte bezpečné místo, které ideálně znáte. Můžete přespat na zahradě, kdyby vám byla v noci zima, tak se klidně přesunout do zahradní chaty a zatopit si briketami nebo vyzkoušejte spaní ve stanu. Oceníte, že ve stanu není příliš místa, a tak se k sobě budete s partnerem muset přiblížit ještě víc. Není nad to, když se ráno se svým milým probudíte v objetí a v přírodě.

 

Vyzkoušejte noční koupání

Za zkoušku rozhodně stojí i letní zážitek v podobně nočního koupání. Zapomeňte na plavky a užijte si koupání bez nich. Vyberte si opuštěný rybník, biotop v přírodě nebo místo, o kterém víte, že tam večer nikoho nepotkáte. Samozřejmě se může jednat i o noční koupání v bazéně na vaší zahradě. A nejen během takto strávené letní noci se vám budou hodit dlouho hořící noční brikety. Přece jen ne každá vlahá letní noc vás po nočním koupání zahřeje dostatečně.

Užijte si léto naplno a nebojte se vyzkoušet něco nového.