Točitá a celodřevěná schodiště

Když už přijde na lámání chleba a budeme se rozhodovat nad variantou schodiště, je také dobré vědět, na koho se v případě potřeby obrátit. Můžete si objednat, navrhnout a zaplatit ty nejlepší schodiště, co kdy spatřily světlo světa, avšak při neodborném zacházení se nikdy nedočkáte požadovaného výsledku. Společnost Equipe má v této oblasti mnohaleté zkušenosti, přičemž jako důkaz profesionality a kvalitního přístupu svědčí četné reference a celá řada spokojených zákazníků. Jestli si vybrat točitá schodiště nebo celodřevěná, to záleží na individualitě prostoru a samotném klientovi.

Točitá schodiště

Točitá schodiště patří mezi nejčastěji volené schodiště vůbec. Také se není čemu divit, právě tento moderní tvar dokáže z daného prostoru vytěžit maximum. Tato varianta je tedy vhodná všude tam, kde je každý metr velmi důležitý. Jednotlivé nášlapy jsou totiž připevňovány k nosné středové konstrukci.

Tento typ schodiště je vhodný jak do moderních interiérů, tak i do staveb se starším vzhledem. Mezi další nesporné výhody patří značná úspora materiálu při absenci odpočívadel. Rovněž oceníte jejich snadnou montáž a vzdušnost. Nechte si vyhotovit společností Equipe unikátní návrh.

Celodřevěná schodiště

Je více než jasné, když se společnost Equipe zaměřuje na návrh, montáž i servis schodišť, že v jejich nabídce nebudou chybět celodřevěná schodiště. Tato varianta je v posledních letech velmi populární a mezi klienty žádaná a to nejen pro svou eleganci, ale i pro nezaměnitelnou atmosféru, kterou danému interiéru propůjčí.

Hodí se například do dřevostaveb, vstupů do podkroví, prakticky dokážou být dominantou jakékoliv místnosti. Společnost Equipe se specializuje na návrh těchto schodišť z různorodého materiálu, můžete se tak rozhodnout pro buk, dub nebo třešeň. Navíc se nemusíte omezovat při tvarovém návrhu, kontaktujte Equipe a domluvte se na dalších podrobnostech celé realizace.