Zahradní jezírka pro vaše potěšení

Také závidíte svému sousedovi krásnou zahradu plnou zajímavých podnětů a prvků? Říkáte, že má vše precizně doladěno do samotné dokonalosti? V tom případě udělejte také krok tím nejlepším směrem a objednejte si zahradní jezírko, které vaší zahradě dodá ten správný šmrnc. Pokud se nakonec pro výstavbu nebo realizaci zahradního jezírka rozhodnete, vždy se svěřte do rukou specializovaných odborníků, kteří mohou prokázat dlouholeté zkušenosti v daném oboru. Jen tak si za svou investici odnesete dokonalý výsledek bez pozdějších negativních dopadů na kvalitě zhotoveného jezírka.

Zahradní jezírka na míru

Společnost Hizol je v této oblasti opravdovým profesionálem. Zahradní jezírka realizuje již od roku 1997 a to v nejrůznějších variantách a provedeních. Nezáleží na hloubce, velikosti nebo atypickém tvaru. Zahradní jezírka se dělají na míru přesně podle představ a přání každého zákazníka zvlášť.

Pro výrobu zahradních jezírek se používá výhradně kvalitních materiálů jako je špičková fólie Likolit. Jedná se o nevyztuženou fólii z měkčeného PVC. Tato fólie se používá pro vytvoření optimální hydroizolační vrstvy vodních nádrží. Právě tato hydroizolace dovoluje provedení jezírka v jakémkoliv tvaru.

Jedinečné vlastnosti zahradních jezírek

Zahradní jezírka a příslušná fólie Likolit je maximálně pevná a při tom si zachovává svou pružnost.. Fólie se rovněž vyznačuje velmi dobrou odolností vůči prorůstání kořínků. Nemusíte se tedy obávat, že by byla fólie poškozena vodními rostlinami.

Materiál pro zhotovení jezírek na zahradu disponuje i značnou chemickou odolností a UV stabilitou. Fólie byly samozřejmě zkoušeny dle platných českých norem, ve kterých obstály na výbornou.

Pokud vás zajímají i další informace, přejděte na internetové stránky poskytovatele služby na adrese http://www.hizol.cz/.