TOP 5 legin z e-shopu: Víme, které to jsou!

Leginy patří mezi nejoblíbenější součást dámských šatníků. Jejich výhodou je snadná kombinovatelnost a úžasná pohodlnost. Patrně v Česku není žena, která by je někdy v životě nevlastnila. Pořídit si před sezónou nový model je tak příjemnou nutností.

Nákup legin podléhá několika kritériím. Leginy by měly držet formu, měly by mít dostatečnou hustotu textilie, měly by být zdravotně nezávadné a neměly by stát majlant. Pomineme-li „no name“ kousky z tržnic „made in China“, výběr kvalitního zboží se citelně zužuje. Přesto se dá kvalita najít.  A my vám poradíme kde.

 

Kvalitní leginy z Trendly

Ryze evropské zboží přináší e-shop Trendly. Najdete zde značky RebelSkin, BocoWear, Slavi nebo třeba Carpatree, které jsou symbiózou praktičnosti s estetikou. Všichni tito výrobci jsou prověření a doporučovaní. Přinášejí brandy, co překvapují kvalitou zpracování a designy, jež nikde jinde nenajdete. A ruku na srdce, která žena by nechtěla být originální?

Klasikou jsou jednobarevné leginy. Černá barva je nesmrtelná, a proto lze jako TOP Nr. 1 doporučit Boco Wear Legíny Black Plain Push Up. Leginy mají vysoký pás a bezešvou technologii výroby. Leginy mají multifunkční využití a hodí se pro pracovní, ale rekreační aktivity.

 

Barevné deja´vu

Móda přeje barvám, a to v pestrobarevné směsici. TOP Nr. 2 se pak zcela logicky stávají RebelSkin Legíny Yadou P1. Jsou nejen neobyčejně krásné, ale mají i sofistikovaný asymetrický design: vpředu – snížený pas (bokovky); vzadu – vyšší. Originální grafika RebelSkin legín je podpisem jednoho z umělců, který spoluvytváří celou kolekci.

Nejen rebelkám a umělkyním se budou líbit RebelSkin Legíny Kamyk P1, které doporučujeme jako TOP Nr. 3. Tyto leginy mluví za vše „Černé legíny a psychedelická liška / Asymetrie a kontrast /Grafická linie / představivost / detail.“ Už hoříte zvědavostí? Pokochejte se.

 

Pragmatické kousky

TOP Nr. 4 bude slušet všem, co milují nízký pas, a-la bokovky. Leginy RebelSkin Legíny Romanowicz P1 jsou natolik „čučavé“, že se budou líbit opravdu všem. Legíny RebelSkin jsou ideální pro ranní jogging, jógu, nebo fitness a tělocvičnu. Působí harmonicky a udržují tělo i mysl v rovnováze.

A ani těhotné nepřijdou zkrátka. Speciální leginy pro gravidní ženy představují Slaviwear Legíny Pregnancy Taiga. Abstraktní těhotenské leginy splňují očekávání všech budoucích maminek. Jsou příjemné a mají vysoký prostorný úplet, do kterého se rostoucí bříško snadno schová.