Uniká vám z domu rychle teplo? Ještě stále je čas na opatření! 

Mysleli jste si, že izolační opatření na vašem domě jsou dostatečná, ale příchod mrazivého počasí ukázal opak? Zjišťujete, že váš domov nedokáže udržet vytvořené teplo od topení, které poměrně rychle uniká a vy tak musíte neustále topit více? Vyšší intenzita topení s sebou nepřináší jen vyšší výdaje na vytápění, ale i menší komfort v interiéru.  Ještě stále se dají učinit účinná opatření, a to u když je zima už v plném proudu.

 

Co se dá udělat?

I když zima už se začíná projevovat v plné své síle, ještě stále se dají udělat účinná opatření, která sníží tepelné ztráty rodinných domů. Na zateplení fasády už je pozdě, stejně tak jako je poměrně pozdě na výměnu starých oken. Existují ovšem i další technologie, na které není nikdy pozdě a dají se provádět bez ohledu na počasí. a dokonce se jedná o velmi účinné způsoby, jak chránit dům před tepelnými ztrátami. Mezi takové řešení patří například zateplení stropů pomocí izolace Magmarelax.

 

Až 30% úspory na vytápění

Zateplení stropů technologií Magmarelax dokáže snížit náklady na vytápění až o 30%, což za jediný rok může být částka přesahující 10 000 Kč. Magmarelax totiž pomáhá v místech, kde to dům potřebuje nejvíce a kde dochází k největším tepelným ztrátám – u stropů. Teplý vzduch od topení má nižší hustotu a je lehčí. Logicky tedy stoupá směrem vzhůru, tedy právě ke stropům. Když nejsou stropy dostatečně zaizolované, teplo tudy uniká z místnosti téměř bez užitku.

 

Další skvělé vlastnosti

Minerální izolace Magmarelax je unikátní hned v několika ohledech. Největší předností jsou pochopitelně její vysoké izolační účinky. Další unikátní vlastnosti dodává systému i způsob jeho aplikace. Magmarelax je minerální izolací, která se aplikuje technologií foukání. Materiál se dopravuje na místo určení přímo z automobilu speciální aplikační hadicí. Nevzniká žádný odpad ani nepořádek a hlavně se na půdě vytvoří souvislá vrstva izolačního materiálu bez mezer. Materiál ani časem nesléhá a je odolný proti plísním, škůdcům i proti vzplanutí.

Detailní informace o materiálu Magmarelax a technologii zateplení najdete na www.mojeizolace.cz.