Užijte si hlasitost na maximum

Léto je období, kdy se setkáváme s přáteli, užíváme slunečné dny u bazénu nebo grilu i trávíme čas na cestách. A posloucháme hudbu.

Málo hlasité

Známe to všichni. Oblíbenou skladbu, skeč nebo třeba aktuální hit chceme pustit svým přátelům a tak na mobilu najdeme patřičnou stránku či aplikaci a spustíme ji. Bohužel i sebelepší telefon nastavený na nejvyšší hlasitost nezajistí dokonalou reprodukci a musí být téměř hrobové ticho, aby bylo vše dobře slyšet. Poslech se tak často mine účinkem, zvlášť když jde o nějaký vtip nebo vtipnou písničku a to je škoda. Problémy s nízkou hlasitostí může vyřešit reproduktor.

 

Bez drátů a hodně nahlas

Ideální na podobné situace je Orava Bluetooth reproduktor, který zajistí dokonalý zvuk a nepotřebujete k jeh zapojení žádné kabely a dráty. Vše obstará technologie Bluetooth, přes kterou reproduktor spárujete s potřebným zařízením jako je tablet, chytrý telefon nebo třeba notebook. Každý zvuk znásobí a vy si tak můžete hudbu nebo filmy užít na maximum bez obav z toho, že vám kvůli nízké hlasitosti uteče hlavní zápletka či refrén. Velmi efektní design se světlem uvnitř, které připomíná plameny, navíc zaujme každého na první pohled. Čistý a dynamický zvuk si můžete na jedno nabití reproduktoru užívat až 7 hodin v kuse a v případě potřeby přes miniUSB jednoduše dobít. Reproduktor je odolný vůči stříkající vodě a můžete ho díky funkci True wireless stereo spárovat s dalšími reproduktory a dosáhnout tak vyššího výkonu.

Nejen na letní párty, ale i třeba při sledování filmu za dlouhých zimních večerů si tak můžete vychutnat dokonalý zvuk hlasitý přesně tak, jak potřebujete bez jakýchkoli omezení.