Vodovodní baterie – vybírejte chytře a stylově

Pustili jste se do rekonstrukce nebo zařizování nové koupelny? Nezapomeňte na správný výběr vodovodních baterií, které kromě své funkčnosti dodají koupelně svým designem potřebný vzhled a styl. Jak ale takové baterie vybrat v tom nepřeberném množství vybrat?

 

Vodovodní baterie jedině s firmou Keraservis

Vodovodní baterie mají hlavně praktickou funkci, která přivádí vodu na dané místo určení. Při jejich výběru se řiďte správnými rozměry, umístěním, kvalitou materiálu a v neposlední řadě designem. U firmy Keraservis najdete jak luxusní a kvalitní značky jako jsou například Ravak, Fima nebo Tres, tak i velké množství druhů vodovodních baterií, které nabízí různé možnosti instalace.

 

Sprchové baterie

Jestliže se rozhodujete nad baterií do sprchy, můžete si vybrat mezi bateriemi nástěnnými nebo podomítkovými. Jaký je v nich rozdíl?

 

Vodovodní baterie nástěnné

Úprava teploty vody nebo proudu je díky nástěnným bateriím velmi pohodlné a jednoduché. Teplotu vody si tak regulujete sami za pomoci pákové baterie, která se nachází na stěně.

 

Vodovodní baterie podomítkové

Pokud však chcete celou baterii s tělesem schovat tak, aby bylo viditelné pouze ovládání, zvolte vodovodní baterie podomítkové, které jsou umístěny pod obklady. Nezapomínejte, že instalace není jednoduchá a je prováděna při celkové rekonstrukci či nové výstavbě koupelny.

 

Termostatické baterie

Představte si situaci, kdy ráno vstanete, zapnete vodu a ta má přesně takovou teplotu, jakou máte rádi. I takové baterie na trhu existují, jsou to tvz. termostatické baterie. Tyto baterie jsou senzační nejen z praktického hlediska, ale jsou i vkusným a stylovým doplňkem pro koupelnu. Navíc, šetří vodu i energie.

 

Vanové baterie

Pokud přemýšlíte nad vodovodní baterií k vaně, máte rozhodně z čeho vybírat. Samozřejmě, i tady ale záleží na typu vany a na místě, kde je vana položena.

 

Nástěnné

Tento typ baterií můžete použít k jakékoliv vaně, která je umístěna při zdi. Jedná se o klasické baterie beze sprchy s velmi vkusným designem.

 

Podomítkové

I u vany můžete baterii s tělesem schovat pod obklady, abyste zachovali tak decentní a čistý vzhled vaší vany.

 

Se sprchou

Nejtypičtějšími vodovodními bateriemi jsou baterie, jejichž součástí je ruční sprcha. Firma Keraservis má v nabídce hned několik typů těchto vodovodních baterií se sprchou  s mnoha tvary, variantami nebo dokonce barvami.

 

Na okraj vany či na podlahu

Baterie, které jsou instalovány na okraj vany nebo na podlahu, jsou sice netradiční, avšak v dnešní době stále více vyhledávanější a stylově nezaměnitelné. Pro milovníky minimalismu jsou tyto baterie tím nejlepším řešením.

Firma Keraservis nemá v nabídce pouze vodovodní baterie do koupelny, na jejich internetových stránkách naleznete i baterie do kuchyně ke dřezům nebo dokonce i baterie k bidetům.

Více informací a inspiraci najdete také na: https://www.keraservis.cz/