Valentýn se blíží! Nezapomeňte na svou drahou polovičku a pořiďte ji nějakou dobrotu – máme pro vás tři tipy 

Valentýn v mnohých z nás budí emoce. Někdo jej má rád, jiní jej přímo nenávidí. Ti, kteří jej nemají rádi, jsou například bez partnera nebo jednoduše svátek nemají rádi. Avšak pokud patříte k první skupince lidí a své drahé polovičce i v tento den plánujete vyjádřit lásku a koupit nějakou drobnost, ze které bude mít radost, máme pro vás tip na tři dárečky, které zachutnají a udělají radost.

Dobrota, která zahřeje a potěší

Ve spolupráci s edelikatesy.cz jsme pro vás připravili maliny v čokoládě v krásném balení. Avšak tato pochoutka není jen tak kdejaká. Kvalitní maliny dozrálé v přírodě, byly nejdříve namočené v bílé čokoládě a poté v sametově jemné hořké čokoládě. Chuťová smršť v ústech a neuvěřitelný požitek je s tímto produktem zajištěn. Ti, kteří mají rádi kvalitní hořkou čokoládu, si na bonbónech jistě pochutnají. Maliny v čokoládě pochází z rodinné firmy Pablo Garrigós Ibáñez, kteří již desítky let těší těmito specialitami. Jedná se nejen o lahodný výrobek, ale také o ten, který je precizně spracovaný.

Růžové šumivé víno

Co by to bylo za Valentýna bez pořádného vína? Darujte své drahé polovičce vynikající šumivé víno, které se pyšní vůní divokých lesních plodů. Vhodné jako aperitiv, ale také dodatek k mořským plodům a sladkým dezertům. Španělské šumivé víno charakterizováno lesními plody s podtónem jahod podtrhlé mátou. Jednoduše delikátní. Víno se získává z odrůdy Trepat a zraje dva roky v lahvi.

Membrillo – kdoule

Pokud chcete vybrat krásný, sladký, ale přitom i zdravý dárek, vyzkoušejte Membrillo. Tedy kdoulovou pastu vyrobenou z plodů stromu kdouloně, jejíž plody jsou bohaté na vitamíny a minerální látky. Již v antickém Řecku byla kdoule symbolem zdraví, lásky a plodnosti. Její chuť je sladká, mírně kyselá a dokáže pokrmům dodat nezaměnitelnou chuť a vůni. Můžete ji jíst na pečivu, ale také v dezertu. A pokud si ji chcete vychutnat jako Španělé, naservírujte ji se sýrem Manchego.

6 thoughts on “Valentýn se blíží! Nezapomeňte na svou drahou polovičku a pořiďte ji nějakou dobrotu – máme pro vás tři tipy 

Comments are closed.