Víte, kterým dárkem vždy potěšíte a rozesmějete syna, partnera i kolegu v práci?

Na internetu najdete spoustu námětů na legrační dárky pro mladé i starší. Ne vždy jde ale o dárky, které jsou zároveň praktické a za pár hodin nebo dnů nezůstanou ležet někde v zapomnění. Pokud chcete svým blízkým či přátelům věnovat dárek, který je pobaví, ale zároveň jej hojně využijí, zavítejte na populární stránky bastard.cz. Možná si vyberete i dárek pro sebe. Nabídka je totiž obrovská a skutečně vtipná.

 

Jednoduché a cool gymsacky

Velké a prostorné batohy mají jistě své přednosti. Ovšem jejich nevýhodou je, že samy o sobě něco váží, pokud je ušpiníte, je poměrně pracné je prát, déle schnou a možná budete mít obavy, zda se něco nestane s výstelkami zádové části, popruhů, s přepážkami z tvrdého papíru… Tohle vše je vyřešeno předem, když koupíte koupíte vtipný gymsack. Je naprosto lehnounký, pokud se umaže, vypraný je za chviličku a rychle bude i suchý. Velmi snadno se do něj ukládají předměty, stejně jako se pak rychle vyndávají. I když jde o „stahovací“ vak, je v něm vše bezpečně uloženo.

Navíc s legračními nápisy jako „Hledám tu pravou…“ a obrázkem kecek, nebo nápisem „Sorry, jsem v pressu…“ a obrázkem šálku s lenochodem popíjejícím kávu, nebo třeba „Odstup vegane“ či poštovní známkou s hodnotou 0 Kč a mnoha jinými, je batoh zároveň vtipným doplňkem.

 

Oblečení s vtipnými nápisy

Můžete zde koupit i kvalitní vtipné ponožky, trička, tílka, mikiny, spodní prádlo, a to jak pro muže, tak ženy nebo děti. Můžete koupit vtipné oblečení jak sobě, tak partnerce, dětem, rodičům… Co třeba ponožky, kterým se přezdívá Dinožky? Budete mít pořádné pařáty. Anebo rovnou Mumie ponožky, kdy budete mít kotníky jako ovázané obvazy.

Podívejte se na internetové stránky bastard.cz a vyberte si dle svého gusta. Potěšíte určitě každého v jakémkoli věku.

2 thoughts on “Víte, kterým dárkem vždy potěšíte a rozesmějete syna, partnera i kolegu v práci?

Comments are closed.