Víme, proč vsadit zrovna na rohovou sedačku?

Jde o velmi pěkně tvarovaný nábytek, který vídáme v nábytkových řetězcích stále častěji. A rozhodně nejde o náhodu. Uplatní se totiž jako elegantní solitér, jež se navíc odmění širokou využitelností v moderním a praktickém bydlení.

 

V hlavní roli pohodlí

Toužíte si občas natáhnout nohy při sledování televize, četbě knihy nebo prostě jen tak? Rohové sedací soupravy vám to umožní, a to bez nepříjemného omezení komfortu jiných uživatelů. Umí totiž poskytnou dostatek místa pro váš odpočinek, ale i velká rodinná setkání.

Aby však byl komfort tím prvním, co bude vaše nová sedačka opěvovat, věnujte při jejím výběru pozornost zejména té správné hloubce sedáku a výšce opěradel. Zejména nízké varianty byly původně navrženy ke krátkému odpočinku třeba v kanceláři a ne k celodennímu užívání v pohodlí domova. Naopak sedačky s polohovací funkcí jsou pro volnočasové lenošení jako stvořené.

 

Chtějte ještě víc

Byla by ovšem škoda, aby se vaše rohová sedací souprava omezila jen a pouze na sezení. Pokud si vyberete model s rozkládací kostrou, získáte hravě třeba i pohodlné poležení pro návštěvu nebo cenný úložný prostor třeba na peřiny. Zvláště malé byty tyto komplexní kombinace víc než ocení!

 

Co je ještě lepší, než rohové sedačky?

No přece sedací soupravy ve tvaru U! Vyhoví vám, když chcete ještě více místa pro rodinou párty, ale také pomohou rozdělit obývací prostor na jednotlivé zóny. Zatímco jedno rameno může oddělovat čtenářský koutek, to druhé vymezí roh místnosti určený k práci. Je to přesně tak jednoduché, jak to zní!

A chcete-li dodat svému bydlení ještě větší variabilitu, nezapomeňte na praktická křesla nebo taburety, jež lze přemísťovat přesně podle potřeby. Ocení je zejména návštěvy. A kde je koupit? Vyzkoušejte třeba Dona-shop.cz – českou firmu s přívětivými cenami, krátkou dobou dodání a pestrým výběrem nábytku všeho druhu!