Víte, co je to cross docking?

Určitě jste už někdy přemýšleli nad tím, jak moc ovlivňuje cenu vašeho zboží jeho předcházející doprava. Na tuto otázku nelze odpovědět jedním slovem, ale pokud vám prozradíme, že leckdy může tato položka tvořit až 50% výsledné ceny, určitě si už tento problém zaslouží důkladnější rozbor. A právě od toho je tu cross docking.

Jak by se vám líbilo, kdybyste svůj nový produkt obdrželi přímo od výrobce? Bez všech těch otravných nutností objednávání v e-shopu, jednání s dopravcem a samozřejmě zvýšenými náklady? Objednáváte-li rozměrné a drahé zboží, není nic jednoduššího než kontaktovat přímo výrobce a nechat si vybraný produkt zaslat ihned poté, co opustí výrobní linku.

 

Až k vám domů za pár dní

A právě toto všechno ukrývá pojem cross docking. Je to vlastně velmi chytrá a rychlá kompletní vnitrostátní přeprava, ale samozřejmě i ta letecká. Stačí po takové zmínce zapátrat na webu výrobce a hned budete mít jasno.

 

Maximální rychlost v ceně

Crossdokování umožňuje maximální urychlení přepravy od výrobce směrem k zákazníkovi, takže vždy dostanete přesně to, co aktuálně potřebujete. Nezáleží na tom, jak velký výrobek je nebo jaká logistická omezení si jeho přeprava vyžádá. Firma s kvalitními službami v této oblasti si s těmito problémy snadno poradí.

 

Široký výběr možností dopravy

Poznáte ji snadno. V jejím portfoliu nechybí široká síť nákladní dopravy, rychlá letecká přeprava, ani její námořní a říční sestřička. A i když jde o službu využívanou převážně velkými odběrateli, můžete z ní to nejlepší vytěžit  i vy. Jde o ideální řešení v případě objednávky nábytku na míru, zahradních bazénů a mnoho a mnoha dalších produktů, na které nechcete nebo nemůžete dlouho čekat. Zeptejte se svého oblíbeného výrobce, jestli také nabízí cross docking a využijte všech jeho výhod naplno třeba ještě dnes!