Víte jak správně přepravit zavazadla na dovolenou?

Ještě před tím, než vám prozradíme, jak správně přepravovat zavazadla na dovolenou, nám dovolte představit společnost Elsa Group, která může garantovat nejnižší ceny na trhu v rámci celé České republiky. To je také jedním z důvodů, proč nakupovat střešní nosiče a tažná právě od této společnosti s vybudovanou tradicí již od roku 1995. Navíc zde naleznete největší výběr tažných s okamžitou skladovou dostupností. Pokud se náklad nebo zavazadla nevejdou do vašeho úložného prostoru, přichází na řadu otázka využití střešního nosiče. Jedná se o mimořádně spolehlivého pomocníka, který dokáže přepravit vaše nadbytečná zavazadla bez sebemenších problémů na místo určení. Vaše cesta se tak stane mnohem pohodlnější s vědomím, že jsou veškerá zavazadla bezpečně a řádně přichycena.

 ImageHandler

Jak vybrat střešní box

Střešní boxy na střechu jsou pro mnohé cestovatele takřka neodmyslitelnou součástí. Tato pomůcka přirozenou cestou navyšuje pohodlí na cestách a zároveň rozšiřující kapacitu přepravního prostoru pro zavazadla.Jedná se o důmyslné příslušenství, které je vhodné pro všechny uživatele, kteří jsou pravidelně na cestách. V opačném případě vám postačí jeho zapůjčení. Střešní box lze nainstalovat na jakýkoliv typ vozu opatřený střešním nosičem. Nezapomeňte však, že ze střešním boxem lze jezdit maximální rychlostí okolo 160 km/h.

 ImageHandler (3)

Přepravní systémy na tažné zařízení

Přepravní systémy na tažné zařízení patří k účelovým a vysoce praktickým pomocníkům. Tažné zařízení se dá využít jak k přepravě kol tak i k umístění speciálního přepravního boxu. Váš automobil se nemusí spoléhat pouze na nabídku standardního přepravního úložiště, které má k dispozici.

Zvolte si u společnosti Elsa Group ideální nosič kol na tažné zařízení přesně podle svých specifických požadavků a navíc s garancí nejnižší ceny na trhu. Proč hledat jinde, když právě zde naleznete nejlepší nabídku se zachováním nadstandardních kvalit výrobků?

 ImageHandler (1)