Vyberte ty nejlepší dárky nejen podle příležitosti

Párty, narozeniny, svátky, výročí, Vánoce a další oslavy, kdy obdarováváme druhé jsou stálou součástí našich životů. Možná máte pocit, že už si s dárky nevíte rady a svému protějšku, rodině nebo blízkým nevymyslíte nic nového. Inspirujte se originálními dárky a znovu své blízké překvapte.

 

Jak dárky vybírat

Nejdříve se zaměřte na osobu, pro kterou má být dárek určen. V široké nabídce obchodu Dárkyhry.cz si můžete zvolit, zda se jedná o dárky pro muže nebo pro ženu. Další výběr podle příležitostí vám ulehčí výběr dárku k výročí, ke dni matek, dárek pro štěstí a spoustu dalších možností. Vybírat dárky můžete také konkrétně pro dědečka nebo babičku, dárky pro přítele nebo přítelkyni a také dárek pro kamarádku.

 

Zjistěte, co mají vaši blízcí rádi

Při výběru toho nejlepšího dárku je důležité vědět, čím svůj protějšek nebo obdarovaného potěšíte. Mezi nejméně oblíbenou kategorii patří praktické dárky. Každý z nás si ihned představí nudné ponožky, spodní prádlo nebo kapesníky. Ovšem s originálními dárky můžete zabodovat i zde. Vyberte trenýrky nebo kalhotky s potiskem a z praktického dárku udělejte vtipné překvapení.

 

Příjemnější výběr pro lidi s koníčky

Nejjednodušší výběr dárku máte pokud obdarováváte někoho, o kom víte, že je myslivec, sportovec, počítačový maniak nebo třeba milovník her. Výběr tématicky zaměřeného dárku je vždy příjemný. V přehledných kategoriích obchodu Dárkyhry.cz, tak můžete vybírat alkoholové dárky, dárky se sexuální tématikou, ale také dárky pro sportovce, myslivce a jiné. V tomto případě nemusíte myslet na praktickou stránku dárku, jediný cíl je udělat druhému radost a ukázat mu, že jej znáte a chápete.

 

Tipy pro páry

Pokud máte jít na svatbu nebo na narozeniny manželské nebo partnerské dvojice, tak vyberte dárek pro pár. Rozhodně nešlápnete vedle, když je překvapíte dárkem do domácnosti, dárkem pro intimní chvíle, například lákavou erotickou nebo společenskou hrou. Páry také ocení vtipné dárky, kterými můžou jeden druhého příjemně poškádlit. Překvapte je tak vtipným oblečením, které k sobě ladí, kupte jim dva hrnečky pro společnou ranní kávu nebo je potěšte zamilovanými sety a sadami, například doplňků do kuchyně nebo na víno.

nic

Další rady, jak vybrat správně

* Nevybírejte dárky jen podle toho, co se líbí vám a co byste chtěli mít doma vždy. Snažte se odprostit od svých tužeb a zkuste se vcítit do druhých. Darujte něco, o čem víte, že ten druhý nečeká a určitě bude překvapený.

* Pokud si nevíte rady, tak se protějšku zeptejte, co by mu udělalo největší radost. Pokud řekne například květina, tak jej překvapte a k živé květiny do vázy mu pořiďte třeba hravou a tančící solární květinu na stůl do kanceláře. Snažte se být originální a dát takový dárek, jaký nedaruje každý.

* Určitě každého překvapíte tak originálními dárky jako je třeba pojmenování vlastní hvězdy, vypěstování si rostliny ze semínka, získání šlechtického titulu a dalšími podobnými dárky, které se zároveň stávají nezapomenutelnými zážitky.