Vzhůru ke zdraví s fyzioterapeutem Praha 4

Trápí Vás bolesti krční páteře nebo jste si při tréninku namohli achilovku? Svěřte se do rukou fyzioterapeutům z rehabilitačního centra REHAZONE, které sídlí v Praze 12. Rehabilitační centru Rehazone pod vedením Heleny Krumlové nabízí klientům služby v oblasti fyzioterapii a přístrojové terapie. Přijít za námi můžete v případě, že si chcete zacvičit v moderně zařízeném fitness. Již tento týden můžete začít navštěvovat skupinové lekce TRX, bosu, zdravotního tréninku, kruhového tréninku, pilates či jógy. Možnosti ke cvičení si můžete prohlédnout na webových stránkách Rehazone www.rehazone.cz.

Velmi oblíbené jsou rovněž masáže, které Rehazone rovněž nabízí. Rehazone poskytuje také léčbu pomocí rázové vlny Praha. Tu je možné použít například při léčbě tenisového loktu a jiných bolestí v této oblasti, úponové bolesti palcového kloubu, zánětu Achillovy šlachy či bolesti při nadměrné zátěže kolene a mnohých jiných potíží v dolních a horních končetinách. Rehabilitační centrum Rehazone si klade za cíl pomoci všem pacientům od bolesti pohybového aparátu. Společnými silami najdete příčinu bolesti a nastavíte účinnou léčbu. Pozitivním výsledkem pro Vás bude možnost vrátit se k oblíbenému sportu i aktivnímu běžnému životu.

Rehazone je specialistou na individuální fyzioterapii. Při první návštěvě s Vámi fyzioterapeut Praha 4 udělá pohovor, během něhož sdělíte Vaše zdravotní potíže, a fyzioterapeut na základě těchto informací nastaví fyzioterapeutické lekce, které Vám pomohou zbavit se veškerých bolestí a zdravotních problémů. Následuje vstupní kineziologické vyšetření a terapie. Během padesáti minut, jež trvá jedna rehabilitační návštěva, se Vám dostane profesionálního přístupu a kvalitní péče.