Zdroje napájení pro každou aplikaci

Žádné elektronické zařízení nebude fungovat, pokud nebude mít k dispozici kvalitní napájecí zdroj. Jeho výběru je tak třeba věnovat patřičnou pozornost a při koupi se obracet na prověřené prodejce. V nabídce obchodu společnosti TME – celým jménem Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. – najdete napájecí zdroj pro každou příležitost.

 

Široká nabídka

Tak, jako existuje nepřeberné množství zařízení, existuje k nim i nepřeberné množství napájecích zdrojů. Jednou je potřeba elektrický zdroj k notebooku, jindy zase zdroj napájení pro LED, záložní zdroj UPS, který se může hodit každému atd. Nabídka obchodu TME toho ale zahrnuje mnohem více, stovky a stovky položek jsou roztříděné do následujících kategorií.

 

Otevřené zdroje

V nabídce je řada typů, AC i DC, s širokým rozsahem napájecího i výstupního napětí přesně pro vaši aplikaci i širokým výkonovým rozsahem. Vybírat můžete i podle rozsahu pracovních teplot a několika dalších parametrů.

 

Napájecí zdroje pro vestavbu

V nabídce jsou opět zdroje AC i DC i zdroje s AC/DC převodníkem. Vyberete si ať již pro vaši aplikaci potřebujete jakékoliv napájecí i výstupní napětí či typ připojení.

 

Zdroje na lištu DIN

Zdroje připravené pro montáž na DIN lištu jsou využívány typicky v rozvaděčích. Při výběru bude hrát kromě napětí roli i výstupní proud, typ elektrického připojení či velikost modulu. Ať již ale sháníte jakýkoliv zdroj, v nabídce ho jistě najdete.

 

Zdroje napájení pro LED

V této kategorii naleznete vše, co je třeba pro vyřešení napájení LED osvětlení, pásků apod. K dispozici jsou zdroje zásuvkové, i ty připojované přes svorky, svorkovnice či kabely. Samozřejmostí je nabídka zdrojů, které vyžadují zvýšenou voděodolnost, např. pro instalaci do koupelny.

 

Zásuvkové napájecí zdroje

Díky nabídce této kategorie rychle vyřešíte problém s rozbitým zdroj prakticky pro jakékoliv běžné zařízení, od reproduktorů po set-top box. Opět jsou k dispozici adaptéry prakticky s jakýmkoliv parametrem.

 

Stolní napájecí zdroje

Napěťové i proudové zdroje s širokou škálou parametrů. Výkon, výstupní proud, napětí napájecí i výstupní, druh vývodu: to jsou jen některé z hlavních parametrů, podle které lze nabízené zdroje filtrovat a řadit.

 

Napájecí zdroje pro notebooky

Napájecí zdroj bývá první věcí, která padne za oběť častému přenášení laptopu. Není ale nic snazšího, než si v obchodě TME vybrat náhradní. K dispozici je jich celá řada. Ať již váš počítač vyžaduje jakékoliv výstupní napětí, proud, nebo má jakoukoliv koncovku, u TME ho najdete.

 

Napájecí zdroje PoE

Zdroje typu PoE (Power over Ethernet) umožňují nabízet zařízení, která to umožňují přes ethernetový kabel. I v této kategorii je nabídka široká.

 

Zdroje a měniče automobilové

Široká nabídka zdrojů určených pro připojení nejrůznějších elektronických zařízení k 12 V autobaterii.

 

Počítačové napájecí zdroje a UPS

Elektrické zdroje pro použití v PC sestavách s parametry pokrývajícími širokou výkonovou škálu počítačů a záložní zdroje pro použití v domácnosti i komerčním sektoru.

 

Proč TME?

Důvodem, proč nakupovat u TME je velmi široká nabídka, příznivé ceny, vysoká kvalita nabízených produktů i příjemná cena. TME je brand s celosvětovou přítomností, pro své nákupy jej využívají zákazníci z celého světa. Přesvědčte se i vy a vyberte si některý ze 400 tisíc nabízených produktů.