Zimní obuv může být trendy a pohodlná zároveň!

Máme pro vás trendy boty na nadcházející zimní sezonu. Víme, jaké vás zahřejí a zároveň v nich budete in!

Zimní bota, a je jedno zda dámská či pánská, by v první řadě měla být teplá a pohodlná. Nožka si v ní musí lebedit jako ve vyhřáté útulné postýlce. Svého nositele by měla zahřát, nezbortit mu (spíše jí) klenbu ani nevybočit palec. Věřte, že o tyto potíže pohybového aparátu rozhodně nestojíte. Mohou vás totiž totálně znehybnit. Kvalitní obutí proto vybírejte stejně pečlivě jako třeba pneumatiky pro svůj vůz. Ty vás vozí a boty zase chrání nohy, které vás nosí.

 

Zimní obutí o číslo větší než letní

Zřejmě vás nemusíme upozorňovat na to, že zimní bota by měla být i dostatečně veliká. Kvůli silným ponožkám, které v botách zřejmě budete nosit, se nebojte pořídit si zimní obutí o číslo větší než letní. Jinak by vás bota mohla tlačit, což rozhodně není ve vašem zájmu. A jaký model zvolit?

 

Trendy kozačky nad kolena

Trendem nadcházející sezony jednoznačně jsou sexy kozačky nad kolena. Všech materiálů i barev. Kozačky shrnuté i punčochové. S podpatkem i bez. Podpatek ze zdravotních i bezpečnostních důvodů každopádně doporučujeme nižší než 4 centimetry. A široký upřednostněte před jehlovým. Nohám poskytne lepší stabilitu, o kterou při procházkách na namrzlých chodnících jde především.

 

Traktory nejenom pro rockerky

Dalším hitem zimní sezóny jsou praktické i elegantní kozačky kotníčkové. Trendy jsou klasické traktory na zavazování – ideálně se silnou podrážkou, která vás ochrání před uklouznutím na namrzlém povrchu. Předností tohoto stylu také je, že jej využijte i v jiných sezónách. Traktory si totiž můžete vzít téměř ke všemu – ke džínám stejně jako k letním šatům.

 

Elegantní kotníčkové se zipem

A zdaleka se nemusíte zaměřovat jen na černou barvu. Naším favoritem například jsou béžové workery Tina ze slovenského e-shopu topankaren.sk. Ty musíme mít! A ty červené taky! Velmi elegantně a jemně na noze ovšem vypadají i kotníčkové boty se zipem na straně. I ty jsou nadmíru univerzální co se oblečení týče. Opět se hodí k džínám, sukni i šatům. Není to zrovna lehký úkol vybrat jeden pár, že? Tak si jich vyberte víc!