Pracovní agentura UNIWORKS poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů

Oslovila jsem před měsícem nějakou pracovní agenturu, která již více krát inzerovala pozice, na které jsem měla zálusk a tak jsem byla ráda, že se u nich mohu zaregistrovat. Začátek byl velmi divný. Dali mi vypsat milion papírů a jen jsem čekala, kdy mi vezmou i otisky. Cítila jsem se jako na policii a přemýšlela, jaký trestný čin spáchala. Konzultantka, která si mě vzala na starost, se chovala hrozně arogantně. Měla jsem neskutečně nepříjemný pocit a chtěla jsem odejít. Došlo na testy. Excel, Word a strojopis. Situace se zvrtla, když vytlačili moje výsledky. Excel jsem měla průměrný, Word byl na 90 procent, ale strojopis dopadl výtečně.  A najednou co se nestalo – z nepříjemné konzultantky se vyklubala láskyplná milá dáma, která s mými výsledky v ruce mě najednou obskakovala: zda si neprosím vodu, ať jí řeknu více o svých předchozích zkušenostech a podobně. Jednoduše obrátka o 180 stupňů. Po všech slibech jsem se u této pracovní agentury práce nedočkala. A přitom mi slibovali práci v zahraniční Rakousko.

Proč složitě, když to jde jednoduše!  

 Dobří lidé mi naštěstí poradili firmu UNIWORKS CB s.r.o., která je členem Jihočeské hospodářské komory a současně vlastní licenci pro činnost personálních agentur v Německé republice.  Koukla jsem se na jejich nabídku, kde byly zajímavá volná pracovní místa. A po osobní zkušenosti mohu potvrdit, že se vždy svým individuálním přístupem snaží plně řešit potřeby klientů a podílí se na tvorbě inteligentnějších a lepších způsobů pracovních postupů, nových produktů a nejlepších řešení pro zákazníka.

entrepreneur-593371_640

Práce v zahraničí Rakousko, se začala opět rýsovat

Komunikace s klientem je založena na důvěře a vztazích. To pochopila i tato agentura a proto se nebojte firmu oslovit. Práci v zahraniční Rakousku jsem dostala. Je vidět, že UNIWORKS pilně pracuje na budování dlouhodobých vztahů, které zvyšují konkurenční výhodu pro jejich zákazníky. Zaměstnanci jsou komunikativní a vždy připraveni zodpovědět vaše otázky. Voláte neradi? Upřednostňujete písemný kontakt? Není nic jednoduššího nebo si domluvte osobní setkání v jejich pobočce ve Valašském Meziříčí.

entrepreneur-696976_640