Není čas na výměnu osvětlení u vás v koupelně?

Vybrat to správné koupelnové světlo není tak jednoduché, jak by se někomu mohlo zdát. V koupelně musíte dobře vidět a svítidla musí být odolné vodě, pokud je chcete namontovat do sprchového koutu. Taktéž jsem byla poučená, že podle stupně IP krytí se určuje, kde je vhodné například svítidlo stropní do koupelny pověsit. A díky těmto užitečným radám nemusí člověk vzápětí objednávat další osvětlení do koupelny. Takže pokud preferujete jako já individuální přístup a zkušenost včetně kvality za rozumnou cenu. A pokud si opravdu chcete vybrat z více druhů svítidel, tak rozhodně zavítejte do internetového obchodu uni-svitidla.cz.

Jednička na trhu – koupelnová zrcadla s LED osvětlením 

Byla doba, kdy jsem i já dávala přednost obyčejným žárovkám před LED diodami. Zajímala mě pouze nízká cena, a stejně jsem nakonec prodělala. Klasické žárovky jsou naprosto neekonomické – žerou spoustu elektrického proudu, topí a praskají – o svítivosti 1000 hodin si mohu nechat jen zdát. A najednou se objeví zázrak, který vydá stejné světlo za mnohem méně peněz a ještě vydrží svítit 50 000 hodin. No, nekupte koupelnová zrcadla s LED osvětlením.  Jak jsem četla diskuse na toto téma, tak lidé nejčastěji kupují přisazená stropní svítidla a bodovky. Praktické, ale nenadělá to velkou parádu. Každého věc, ať si každý objedná koupelnová svítidla, jaké se mu líbí.

SEARCHLIGHT-SL-2381CC

Estetická koupelnová svítidla nad zrcadlo

Ještě se musím podívat na koupelnová svítidla nad zrcadlo – brácha se zmínil, že musí koupit nové svítidlo do své rekonstruované koupelny. A jelikož slaví kulaté narozeniny, měla bych vyřešený dárek.  No a co se značky týče, tak máme dobrou zkušenost s českou značkou Massive.  Vysoká kvalita za celkem dobré ceny – Massive koupelnové svítidlo. Ještě bych se ráda vrátila k LED žárovkám, není pravda, že  se pomalu rozsvěcují a navíc se dají i často vypínat a zhasínat jako klasické žárovky.

SEARCHLIGHT-SL-7039-40CC