Jak vybrat správná okna? Poradíme!

Výběr oken je poměrně složitou disciplínou a pokud byste se rozhodli, že k výběru nepotřebujete profesionála, zjišťování potřebných informací by vám zabralo mnoho dní. Naštěstí však nic takového dělat nemusíte. Potřebné informace jsme získali my. Vy si je pohodlně přečtěte a přesvědčte se, že okna na jis.cz jsou v nabídce přesně taková, která pro svou domácnost hledáte.

 

Výběr materiálu

Na prvních příčkách aspektů, nad kterými si často lámeme hlavu, je rozhodně materiál, ze kterých budou okna vyhotoveny. Na výběr máme z plastu, hliníku a také ze dřeva.

Plastová okna se hodí všude tam, kde je vyhledávána minimální potřeba údržby. Tento materiál je nenáročný, cenově dostupný a náklady na jeho pořízení jsou minimální.

Pokud jste milovníky elegance, rozhodně nepřehlédněte nabídku hliníkových oken. Cenově se pohybují trochu výše v porovnání s plastovými okny, avšak jejich životnost, nízká potřeba údržby a moderní a nadčasový vzhled, který vašemu obydlí dodají, vynahradí vše.

V nabídce naleznete také přírodní dřevěná okna, která se hodí všude tam, kde jiná okna není možné použít, například kvůli památkové zóně. Dřevěná okna perfektně využijete také například na chalupě, kde bude vládnout romantická nálada.

 

Zasklení

Po výběru materiálu rámů přichází na řadu zasklení, jejichž typů existuje mnoho. Naprostým základem je zasklení oken s tepelnou izolací, dále se zvýšenou tepelnou izolací či se zvýšenou tepelnou izolací a antikondenzačními vlastnostmi, což oceníte především v místnostech, kde se vyskytuje větší vlhkost. Jis.cz nabízí také zasklení oken se zvýšenou úrovní bezpečnosti a protihlukovou izolací. Zkrátka nepřijdete ani v případě potřeby protislunečních či ornamentálních skel.

 

Kování

K výběru nových oken neodmyslitelně patří také výběr kování. Ta, která nabízí okna JIS jsou vyrobena z kvalitních materiálů, vyznačujících se dlouhou životností. Jsou bezpečnostní, nebudete se tedy muset obávat násilného vniknutí. V neposlední řadě jsou vysoce odolná proti poškození, a to díky konstrukci okenního kování, jejíž vývoj a následná výroba byla perfektně promyšlena.

Neváhejte a navštivte jis.cz, případně se zastavte do showroomu, kde si budete moci vše prohlédnout na vlastní oči.