Top restaurace Benecko nabízí kvalitní domácí stravu

Pokud toužíte po klidu, čistém prostředí a vynikajícím jídle, vyrazte do srdce Krkonoš. Přesněji řečeno na Benecko. Zde se nachází Top restaurace, jež potěší i toho nejnáročnějšího gurmána. Zde vás bude čekat nejen výborná domácí kuchyně, ale také otevřená kuchyně, do které můžete nahlédnout, příjemné prostředí a úslužný personál.

 

Majitelé udělali z ruiny pohádkové místo

Objekt, v němž se nachází proslulá Top restaurace, byl postaven už v roce 1980 a prošel řadou majitelů. Nynější vlastník se nemovitosti ujal ve velmi špatném stavu a vybudoval zde místo, které je vhodné pro odpočinek – a lidé sem jezdí za gastronomickými zážitky. Tato moderní horská restaurace se může pyšnit jednou zvláštností, a tím je otevřená kuchyně, do níž můžete nahlédnout a podívat se, jak se připravuje vámi objednané jídlo.

 

Zde podporují místní dodavatele

Pokud nevíte, kam do restaurace na Benecku, určitě sem zavítejte. Majitelé restaurace na Benecku však nevsadili jen na originalitu otevřené kuchyně, ale hlavně na čerstvé a kvalitní suroviny, z nichž se připravují všechny pokrmy. Vaří si vlastní zmrzlinu a využívají zdroje místních pěstitelů a chovatelů, kteří poskytují jen to nejlepší z jejich produkce. Restaurace Top není místo pro náhražky či mražené polotovary. Gurmánský zážitek dotváří příjemné prostředí restaurace s venkovní terasou, která pojme až 120 lidí. Ne nadarmo je to také oblíbená restaurace na svatební hostinu Benecko.

 

Neudělají vám ostudu před firemními partnery ani před rodinou

Celý prostor Top restaurace je vhodný též pro firemní akce či romantickou svatbu. Horské kopce kolem a výhled do údolí už je jen třešničkou na dortu. Nejen pro menší rodinné akce do 40 lidí je k dispozici salónek, který vám zaručí potřebné soukromí. Velkou výhodou je také jednoduchá dostupnost. Z Prahy jste na tomto nezapomenutelném místě za hodinu a půl. Cesty, kterou absolvujete, rozhodně nebudete litovat. Nejspíš ale bude zapotřebí rezervace restaurace Benecko, jelikož bývá hodně zaplněná

Přijeďte se podívat do Top restaurace na horách, kde se klade důraz na poctivou práci a kvalitní suroviny.