Víme, kde naučí vaše auto česky

Mít chytré auto s dotykovou obrazovkou je sice fajn, ale pokud na vás nemluví česky, může to být občas docela potíž. Naštěstí se i vaše vozidlo může naučit češtinu. Nebude mu to trvat tak dlouho jako vám, když jste se učili anglicky. Česky na vás může mluvit třeba ještě dneska.

V Česku přibývá řidičů, kteří si dovezou automobil ze zahraničí a vadí jim, že jeho menu není v češtině. Nebudeme si nic nalhávat, i když angličtinu tak nějak zvládáte, ovládání v češtině je pohodlnější, rychlejší, a tedy i bezpečnější – zvládnete ho bez obav i za jízdy. Co s tím, když se jazyk nedá nikde nastavit? Zavolejte na pomoc odborníky, kteří systémy sami překládají a češtinu vám do vašeho vozu nahrají.

 

Auta česky kdekoliv po republice

Nahráváním češtiny do automobilů různých značek se zabývá firma, jež je známá pod názvem AUTAČESKY. Působí po celé republice, za svými zákazníky dojede kamkoliv a kdykoliv. Vše je na domluvě. Pokud spěcháte, mohou dorazit ještě dnes. Za nahraný originál přitom ručí, nemusíte se bát, že by cokoliv v autě po překladu přestalo fungovat. A pokud později půjdete do servisu a tam vám češtinu zase přehrají zpátky na cizí jazyk, stačí zavolat, AUTAČESKY ji vrátí zdarma zpět!

V AUTAČESKY si systémy sami překládají, proto za ně mohou dát ruku do ohně. Nenahrají vám do automobilu něco, čemu sami nevěří, co je neověřené. Mají vlastní aplikace, které vyvíjí na míru pro jednotlivé značky. V současné době jejich překlady využívá více než 5 000 řidičů v ČR. Budete další?

 

Jak celý proces probíhá?

Stačí zavolat a dohodnout si termín. Zástupce AUTAČESKY za vámi přijede domů nebo do práce, na místě vloží český překlad, vše vám ukáže a nastaví. Pak už můžete své vozidlo standardně využívat – s tím rozdílem, že nyní na vás bude mluvit česky.

Aktuálně mají v AUTAČESKY k dispozici překlady pro vozy značek Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën, Chrysler, Dodge, Fiat, Ford, Infinity, Jeep, Lancia, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Porsche. O konkrétních modelech se informujte přímo na webu Autačesky.cz.